هتل‌ های ارزان کیش کدامند؟

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیلهتل‌ های ارزان کیش کدامند؟

جزیره کیش یکی از زیباترین جزایر ایران است. که بیشترین گردشگران را دارد. جزیره کیش با امکانات تفریحی و گردشگری در فصل‌های مختلفی پذیرای تعداد بیشماری مسافر است. تور کیش دارای تعداد بشماری هتل است. تمامی هتل‌های کیش دارای بهترین خدمات رفاهی هستند. اما برخی از هتل‌های کیش که برای تور ارزان کیش در نظر گرفته شده هتل‌های لوکس و برخی هتل‌های ارزان جزیره کیش هستند. بیشتر مسافران تور کیش نوروز 97 برای تعطیلات نوروز خود به دنبال هتل‌های ارزان تور کیش هستند که در ادامه به توضیح مختصر از هتل‌های ارزان کیش می‌گردازیم تا بتوانید هتلی با بودجه‌ی خود برای سفر نوروزی انتخاب کنید.

 هتل آفتاب شرق

هتل افتاب شرق، هتلی 3 ستاره در نزدیکی ساحل ومنطقه بومی نشین جزیره کیش است که در سال 1386 افتتاح شد. این هتل دارای امکانات خوبی و با کیفیت است. موقعیت هتل شرق کیش برای دسترسی به جاذبه‌های گردشگری کیش بسیار عالی ااست. هتل افتاب شرق از بازار عرب‌ها کمتر از 10 دقیقه با ماشین فاصله دارد. قیمت اتاق دو تخته در هتل آفتاب شرق 250 هزارتومان است. البته قیمت هتل‌ها در زمان و پیک های مسافرتی بسیار متغیر است.

 aftabsharghkish هتل‌ های ارزان کیش کدامند؟

هتل ستاره طلایی

یکی دیگر از هتل‌های ارزان کیش هتل ستاره طلایی است. این هتل از بقیه هتل‌های دیگر جزیره از مرکز شهر فاصله بیشتری دارد. به همین دلیل قیمت این هتل از بقیه هتل‌ها  قیمت کمتری دارد. البته مزیت خوب این است که برای مسافران تور کیش سرویس رایگان به مرکز شهر دارد تا مسافران مشکلی نداشته باشند. هتل ستاره طلایی به پارک آهوان کیش  نزدیک است.

برای خواندن ادامه مطلب اینجا کلیک کنید.


ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613

شماره تماس دوم از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل